Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

slovakia austria germany

o nás

 

Společnost ROKIJA s.r.o. se sídlem v Bratislavě se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem fotoalb a fotorámečků ve všech cenových kategoriích, i od významných evropských výrobců Goldbuch, Henzo, Innova, Mascagni.Informace o společnosti můžete najít nejen v internetových obchodech, ale i na facebooku.


Provozujeme několik e-shopů, ve kterých si můžete vybrat fotoalba a fotorámečky přesně podle Vašich představ:

 

 

 

 

www.nafotky.sk - nabízí alba a rámečky pro každého a pro každou příležitost. Obchod nabízí zboží přehledně rozdělen pro snadnější výběr.

 

 

 

 

  

www.nafotkycz.cz - eshop v češtině s doručením do České republiky. Nabízí alba a rámečky pro každého a pro každou příležitost. Obchod nabízí zboží přehledně rozdělen pro snadnější výběr.

 

 

 

 

 

 

www.velkoobchodnafotky.sk - velkoobchodní prodej určený pro obchody, provozy, prodejny .... Nabízí alba a rámečky pro každého a pro každou příležitost. Je nutná registrace kterou admin následně schválí a povolí nákup.

 

 

 

 


www.albenrahmen.com - eshop v německém jazyce nabízí možnost zaslání zboží do Rakouska, Německa a všech zemí EU

 

 

 

 

 

 

 

Pro naše koncové zákazníky (maloobchod) nabízíme:- Velký výběr značkových a kvalitních alb a rámečků

- Přehledně rozděleny internetové obchody

- Zasílání zboží kurírem a možnost odběru na pobočkách zásilkovny

- Facebookovou stránku pro naše fanoušky

- Různé soutěže o ceny

 

 

Pro naše obchodní partnery (velkoobchod) nabízíme:-
Velkoobchodní ceny

- Objednání zboží rychle a přehledně na e-shopu

- Doručení zboží do Vašeho obchodu

- Možnost objednávky zboží po kusech

- Zasílání novinek

 

 

I v dnešním světě fotografií uložených v počítačích, se společnost ROKIJA sro zaměřila na klasické fotoalba a fotorámečky a pravidelně nabízí svým zákazníkům novinky na trhu - alba a rámečky s novým designem - od významných evropských výrobců.Zveme Vás, seznamte se s naší nabídkou a kvalitními službami.Těšíme se na spolupráci.Ondřej Čermák - jednatel společnosti