Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

slovakia austria germany

Registrace

Registrace je dobrovolná a není nutná pro uskutečnění nákupu.Před nakupováním v obchodě je možné se registrovat Registrace je dobrovolná a slouží pro kupujícího na jako možnost sledovat stav své objednávky. Při registraci a nakupování je nutné poskytnout následující informace o Vás:

jméno a příjmení , přesná adresa včetně země ( resp. adresa , která mě být uvedena na faktuře )


Vaše e - mailová adresa ( slouží ke komunikaci s Vámi )


volitelně další adresy ( pokud si přejete doručit zásilku na jinou adresu než je fakturační)


telefonní číslo ( pro rychlejší kontakt s Vámi a také pro dopravce aby Vás mohli kontaktovat při předání zásilky )


pokud nakupujete jako firma / živnostník , navíc : obchodní název , IČ a DIČ ( pro vystavení faktury a správné zaúčtování )


Tyto údaje jsou také nutné pro náš účetní a fakturační systém. Své údaje a další nastavení můžete pokud jste registrovali kdykoliv změnit prostřednictvím e - mailu nebo po přihlášení do sekce Přihlášení.


Postup registrace :


1. Klikněte na ikonku " Nová registrace " horní části stránky.

2. Do formuláře vypište registrační údaje . Položky označené hvězdičkou jsou povinné . V případě, že jsou Vaše fakturační údaje jiné než dodací vyplně prosím i položky ve fakturačních údajích.

3. Klikněte na talčítka Zaregistrovat.

4. Na Váš mail Vám zašleme údaje o registraci.