Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

slovakia austria germany

V Čechách je již více než 550 výdejních míst.

Proč si zvolit doručení objednávky na výdejní místo?

 

 

Rychlé a pohodlné vyzvednutí objednávky v blízkosti Vašeho bydliště nebo práce to jsou hlavní výhodu doručení balíčku na výdejní místo zásilkové. Na Slovensku je výdejní místo dokonce ve všech městech nad 10tis. obyvatel. Další výhodou je nižší cena oproti doručení poštou nebo kurýrem.

 

Výdejní místa jsou všude tam, kde je chcete mít - cestou z práce nebo při obchodních centrech. Vybrat si můžete ze široké sítě více než 550 poboček.Zásilky běžně doručujeme max do 3 pracovních dnů ode dne objednání. Vyzvednete si je kdykoliv budete chtít a zabere to jen pár vteřin.

Jak to funguje:1. Při objednávce v eshopu si vyberte  pobočku, kterou máte nejblíže.


2. Jakmile předáme zboží k přepravě dopravci vám přijde email s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online.


3. Po obdržení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošle dopravce SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoliv do 7 dnů vyzvednout.


4. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo po ní například někoho poslat - nemusíte nám ukazovat občanský průkaz stačí vědět heslo.


5. Pokud vám 7 denní lhůta na vyzvednutí nestačí můžete telefonicky nebo mailem požádat dopravce o prodloužení lhůty na vyzdvihutie až na 21 dní.


6. Dodané zboží si můžete přímo na pobočce rozbalit a případně vrátit zpět, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Seznam výdejních míst v ČR a  jejich přesnou adresou a otevírací dobou si můžete prohlédnout ZDE